تجربه دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی

تجربه: دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی قبض برق

گت بلاگز اخبار اجتماعی دو هزار خلاصه سوابق از افراد متفاوت را دریافت کرده‌ام/ خود را ملزم به ایجاد تحو

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران یادداشتی را راجع به تغییرات مدیریتی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان «پدیده‌ای نو در سپهر سیاسی-اداری کشور» منتشر

دو هزار خلاصه سوابق از افراد متفاوت را دریافت کرده‌ام/ خود را ملزم به ایجاد تحو

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در یادداشتی:دو هزار خلاصه سوابق از افراد متفاوت را دریافت کرده ام/ خود را ملزم به ایجاد تحول و اصلاح اوضاع کنونی مدیریت شهری می دانم

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران یادداشتی را راجع به تغییرات مدیریتی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان «پدیده ای نو در سپهر سیاسی-اداری کشور» منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، متن یادداشت محمدعلی نجفی به شرح زیر است:

دو هزار خلاصه سوابق از افراد متفاوت را دریافت کرده‌ام/ خود را ملزم به ایجاد تحو

تغییرات مدیریتی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که این روزها گاه با بزرگنمایی و گاه با تصویرسازی های غیرواقعی و سیاسی همراه شده است هست، از منظر کلی تری قابل بررسی هست. اگرچه راجع به رویکردها، سیاست ها و برنامه هایی که در شهرداری آن را دنبال خواهم کرد، در مناسبت های متفاوت به وضوح سخن گفته ام و مصمم هستم با کمک شورای محترم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به آن ها جامه عمل بپوشم، ولی از آنجا که شفافیت و نقد و نظارت همگانی را مهم مهم در اعمال مدیریت کارآمد می دانم، نکاتی را راجع به برداشت بعضی رسانه ها از تغییرات ایام اخیر یادآور می شوم. به خاص که خاصیت شبکه های اجتماعی، ظرفیت خوانش های متفاوت و گاه متضاد از تصمیم گیری ها را چندین برابر می کند.

۱- انتخابات معنادار ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه در اردیبهشت امسال، به خاص درتهران، انتظارات و مطالبات به حق و فزاینده ای را در جامعه و سطح افکارعمومی رقم زده که مرکز ثقل آن به تدریج به شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است هست. وجه غالب این انتظارات معطوف به تغییرات مدیریتی از بالاترین سطوح تا پائین ترین آن ها هست. واضح است که تنظیم و تناسب این توقعات با امکانات و محدودیت های قانونی اجرایی وسیاسی، امری به غایت سخت باشد و سازمانی با ظرفیت محدود ومشخص شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نمی تواند همه آنها را برآورده سازد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران یادداشتی را راجع به تغییرات مدیریتی در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان «پدیده‌ای نو در سپهر سیاسی-اداری کشور» منتشر

۲- از حدود هفتاد روز قبل که مسئولیت شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران را عهده دار شدم، تا به امروز حدود دو هزار خلاصه سوابق تحصیلی، تجربی و حرفه ای (رزومه) افراد متفاوت را دریافت کرده ام. این رزومه ها عمدتاً از سوی افراد، گروه ها، نهادها و بعضاً به وسیله خود متقاضیان به من یا یکی از معاونان شهرداری تحویل شده است هست. بعضی از این تقاضاها مربوط به همکارانی در شهرداری است که انتظار ارتقای مسئولیت دارند. دسته دیگری از درخواست ها مربوط به اشخاصی است که از سایر دستگاه ها و نهادهای اجرایی و عمومی کشور میل به به همکاری در سطوح مدیریت شهرداری دارند و دسته سوم در برگیرنده افرادی است که در استخدام شرکت خاصی نیستند و بعضاً به رغم داشتن شایستگی و صلاحیت، تاکنون موفق به انجام خدمت در مسئولیت های مناسب نشده اند و انتظار استخدام در شهرداری را دارند. این عنوان با وجود شدت و حدتی که در همین مدت کوتاه داشته هست، چندان غیرطبیعی نیست؛ چراکه وزرا و بسیاری دیگر از مسئولان دستگاه های دولتی نیز با چنین موضوعی و البته با حجم کمتر مواجه بوده اند. آنچه غیرطبیعی می نماید و تنظیم تقاضاها با ظرفیت ها را سخت می کند، اولاً تصویرسازی های بعضاً وارونه و گاه آلوده به منافع و حب و بغض ها و حتی تهدیدها و دشنام ها است و ثانیاً شتابزدگی در قضاوت ها و اعلام نظرها نسبت به هر خبر درست یا نادرست در این مورد هست، تا آنجا که بعضی خبر داده اند که اگر به نصیحت آنها عمل نکنم، در اینترنت و رسانه چنین و چنان خواهند کرد.

۳- من با تاکید بر پایبندی به مصالح شهر و شهروندان، خود را ملزم به ایجاد تحول و اصلاح اوضاع کنونی مدیریت شهری و ارتقاء و اصلاح آن و استفاده از نیروهای شایسته و کارآمد شهرداری و خارج از آن می دانم و در عین حال صادقانه تصریح می کنم که در میان همین روند اجتماعی، اجرایی و سیاسی، پدیده ای نو در حال شکل گیری و وقوع است که تأمل و چاره اندیشی همگانی را می طلبد. نباید به هر بهایی گرفتار جوزدگی های سیاسی شد و دستاوردهای مردم سالارانه را در معرض تخریب قرار داد. باید از اینکه منافع فردی و گروهی، درصدد سوزاندن موقعیت ها و وقت های جمعی و عمومی برآیند، بیمناک بود و جهت مقابله با آن مهیا گشت. مسأله پیش روی من و مدیریت شهری تهران، نه محافظه کاری، معامله و بی توجهی به انتظارات و وعده ها، بلکه پدیده ای نوظهور درم حدود کردن اصلاحات به عزل و راه اندازی هایی خاص است.

دو هزار خلاصه سوابق از افراد متفاوت را دریافت کرده‌ام/ خود را ملزم به ایجاد تحو

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | مدیریت | مدیریت | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz