تجربه دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی

تجربه: دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی قبض برق

گت بلاگز اخبار حوادث پشیمانی مرد همسرکش از جنایت 20 ساله

«20 سال با عذاب وجدان قتل همسرم زندگی کردم. با کابوس صحنه جنایت از خواب بیدار می‌شدم. امیدوارم خدا مرا به خاطر این گناه ببخشد.» این بخشی از آخرین دفاعیات مردی

پشیمانی مرد همسرکش از جنایت 20 ساله

عبارات مهم : ایران

«20 سال با عذاب وجدان قتل همسرم زندگی کردم. با کابوس صحنه جنایت از خواب بیدار می شدم. امیدوارم خدا مرا به خاطر این گناه ببخشد.» این بخشی از آخرین دفاعیات مردی سالخورده است که 20 سال بعد از قتل همسرش دستگیر شد.

به گزارش جام جم، هاشم 63 ساله در جریان دعوا با همسرش باعث فوت او در منزل ارزش در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. او بعد از جنایت فرار کرد و 20 سال مخفیانه به زندگی اش ادامه داد تا این که عذاب وجدان باعث شد اوایل آبان امسال به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس برود و خود را تسلیم کند.

پشیمانی مرد همسرکش از جنایت 20 ساله

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، مرد همسرکش روانه زندان شد. این درحالی بود که بعد از دستگیری وی، سه فرزندش با حضور در نزد بازپرس پرونده، پدرشان را بخشیدند.

متهم پرونده جهت آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به بازپرس جنایی گفت: من فقط بر اثر یک لحظه خشم و بگومگو باعث فوت همسرم شدم، او را دوست داشتم و هیچ وقت فکر نمی کردم باعث فوت او شوم. آن روز بعدازظهر از محل کارم به منزل آمدم. روی راه پله های منتهی به حیاط با همسرم روبه رو شدم، بر سر مسأله ای پیش پاافتاده دعوایمان شد. او را از پله ها هل دادم تا کنار برود که تعادلش را از دست داد و از 9 پله سقوط کرد. بالای سرش رفتم، غرق در خون بود. ترسیدم و در نبود فرزند ها مقداری پول و لباس برداشتم و فرار کردم. در این 20 سال مدام کابوس روز جنایت را می دیدم.

«20 سال با عذاب وجدان قتل همسرم زندگی کردم. با کابوس صحنه جنایت از خواب بیدار می‌شدم. امیدوارم خدا مرا به خاطر این گناه ببخشد.» این بخشی از آخرین دفاعیات مردی

متهم بعد از تحقیقات با تجدید قرار قانونی به زندان بازگشت.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | زندان | پرونده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz