تجربه دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی

تجربه: دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی قبض برق

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است / مدیر کمیسیون بودجه مجلس

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به خاص به سپاه داشته است»، گفت که پرسشها مربو

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است / مدیر کمیسیون بودجه مجلس

مدیر کمیسیون بودجه مجلس: بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است

عبارات مهم : کمیسیون

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به خاص به سپاه داشته است»، گفت که پرسشها مربوط به پیمانکاری بین دولت و سپاه نیز تا حدودی حل شده است و در حال حاضر قرارگاه خاتم الانبیاء در مواردی که در توان پیمانکاران داخلی هست، وارد نمی شود.

غلامرضا تاجگردون در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در چند سالی که با دولت و مجموعه دفاع کار کردم حداقل در امور اجرایی و تامین منابع نگرانی از سوی دولت جهت بخش دفاع و بالاخص سپاه در حوزه عملیاتی و مقاومتی وجود نداشته است.

بیشترین حمایت مالی از سپاه را دولت روحانی داشته است / مدیر کمیسیون بودجه مجلس

وی افزود: دولت کمک های موثری جهت بخش دفاع داشته و اگر در حوزه اقتصادی و پیمانکاری ضعف هایی بوده نباید آن را به کل شاکله دفاع تعمیم بدهیم، البته در این چهار سال بعضی پرسشها هم تعریف شده است چه در زمینه قیمت گذاری، ورود به عرصه پیمانکاری و شرکت های وابسته به سپاه مباحث حل شده است و سطح بندی انجام شده است هست. در اموری که بخش شخصی نمی تواند شرکت کند، قرارگاه ورود می کند و دیگر در هر کاری وارد نمی شود در واقع سطحشان را با فعالیت های تنظیم کرده اند به عنوان نمونه دیگر در قراردهای ۵۰، ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیارد تومان و در مواردی که در توان پیمانکاران داخلی هست، وارد نمی شوند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه موفقیت ها و مقاومت های سنگین در بیرون از کشور نتیجه همین همگرایی های داخلی هست، یادآور شد: نباید دو طرف کاری کنند که این نتیجه هدر برود. اگر در فضای سیاسی حرف هایی زده می شود و رسانه ای می شود بحث دیگری است و بهتر است این عنوان به نحو بهتری مدیریت شود؛ آیا که دولت یازدهم در میان دولت های پیشین بیشترین کمک را به بخش دفاعی داشته است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «دولت در چهار سال گذشته کمک های موثری در حوزه دفاعی و به خاص به سپاه داشته است»، گفت که پرسشها مربو

تاجگردون اضافه کرد: حمایت های مالی از طرف دولت نسبت به کلیت بخش دفاعی و به خصوص سپاه همواره وجود داشته و عدد و رقم بودجه ای هم این را نشان می دهد، البته شرایط کشور هم شرایط خاصی است و این اتفاق باید بیفتد. در چهار سالی که من با دولت یازدهم در بخش تنظیم بودجه کار کردم، شاهد این بودم که دولت جهت تقویت بنیه دفاعی کاملا همکاری کرده، در حالی که در مورد زیاد کردن اعتبار در حوزه های دیگر به علت محدودیت منابع، بعضا مقاومت هایی وجود داشت، ولی در حوزه دفاعی کوچکترین مقاومتی از سوی دولت نبود.

واژه های کلیدی: کمیسیون | دولت یازدهم | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz