تجربه دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی

تجربه: دستگاه شارژر انرژی شارژر برق مصرفی قبض برق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، کلوب چلسی اولیویه ژیرو را از آرسنال به خدمت گرفت تا جانشین باتشوایی در این تیم شود. ژیرو فرانسوی در تیم آرسنال با وجود عملک

چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

عبارات مهم : نیمکت

اولیویه ژیرو علت خود را جهت پیوستن به چلسی اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، کلوب چلسی اولیویه ژیرو را از آرسنال به خدمت گرفت تا جانشین باتشوایی در این تیم شود. ژیرو فرانسوی در تیم آرسنال با وجود عملکرد خوب نیمکت نشین بود و او نیز به خاطر از دست ندادن جایگاه خود در تیم ملی فرانسه قبل از جام جهانی روسیه به چلسی پیوست.

چرا ژیرو چلسی را گزینش کرد؟

اولیویه ژیرو در سال ۲۰۱۲ به آرسنال پیوست و از آن وقت تاکنون در این تیم لندنی بازی کرد و توانست ۱۰۵ گل نیز جهت توپچی های لندن به ثمر برساند. او این تعداد گل را در ۲۵۳ بازی جهت تیمش به ثمر رساند ولی حضور الکساندر لاکازات در این تیم باعث شد تا او به مهاجم نیمکت نشین تبدیل شود.

اولیویه ژیرو راجع به حضور در چلسی گفت: من دوست داشتم در لیگ برتر بمانم و هنگامی که چلسی پیشنهاد داد خیلی خوشحال شدم چون علاوه بر اینکه می توانم در لیگ برتر بازی کنم در لندن باقی خواهم ماند. این یکی از عمده ترین دلایلی بود که به چلسی آمدم.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، کلوب چلسی اولیویه ژیرو را از آرسنال به خدمت گرفت تا جانشین باتشوایی در این تیم شود. ژیرو فرانسوی در تیم آرسنال با وجود عملک

ژیرو در چلسی جانشین میچی باتشوایی شد که به تیم دورتموند رفت. این مهاجم فرانسوی که سابقه بازی جهت تیم مارسی را نیز در کارنامه دارد در ادامه صحبت های خود گفت: جهت یک بازیکن خیلی مهم است که مربی چه نظری راجع به او دارد. کونته مربی بود که خیلی به حضور من در لندن و چلسی پافشاری کرد و دوست داشت تا من به چلسی بروم و خیلی خوشحال هستم که در نهایت به این تیم آمدم.

او در آخر راجع به بازی با بارسلونا در لیگ قهرمانان گفت: جهت هر بازیکنی بازی در لیگ قهرمانان یک آرزو و رویا است و خیلی دوست دارم تااین بازی بزرگ را تجربه کنم. دو بازی خیلی سخت و حساس برابر بارسلونا داریم و من تمام تلاشم را می کنم تا جهت تیم موثر باشم.

واژه های کلیدی: نیمکت | فرانسوی | قهرمانان | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz